Privatumo politika

Jūsų privatumas mums yra svarbus, todėl Lietuvoje įsikūrusi paslaugų teikėja „Šmutkių namai“ esančią Krymo g. 28D, Šiauliai sukūrė šią Privatumo politiką („Politika“), kad žinotumėte, kokią informaciją renkame, kai lankotės mūsų svetainėje https://smutkiunamai.lt / („Svetainė“), kodėl mes ją renkame ir kaip naudojame.
Sąvokos „Jūs“, „Jūsų“, „Jūsų“ ir „Vartotojas“ reiškia subjektą / asmenį / organizaciją, naudojančią mūsų svetainę.
Kai šioje Politikoje minimi „Mes“, „Mums“ ir „Mūsų“, tai reiškia „Šmutkių namus“ ir jų dukterines bei susijusias įmones.
Šią privatumo politiką reglamentuoja mūsų paslaugų teikimo sąlygos.
Kilus klausimams dėl šios Politikos ar prašymų dėl asmens duomenų tvarkymo, susisiekite su mumis info@smutkiunamai.lt.


1. INFORMACIJA, RENKAME IŠ JŪSŲ


Mes renkame informaciją, kurią mums pateikiate, ir ši informacija yra būtina siekiant tinkamai įvykdyti sutartinį susitarimą, kuris yra tarp jūsų ir mūsų, ir leidžia mums vykdyti savo teisinius įsipareigojimus.
Paskyros registracijos informacija. Kai kuriate paskyrą, prašome Jūsų pateikti registracijos informaciją, tokią kaip el. paštas, vardas, pavardė, telefonas, adresas, slaptažodžiai, vartotojo vardas.
Mokėjimo informacija. Norėdami užsisakyti ir naudotis Svetainės funkcijomis, galime reikalauti, kad pateiktumėte tam tikrą finansinę informaciją, kad palengvintume mokėjimų apdorojimą. Mes renkame jūsų kredito arba debeto kortelės numerį, kredito ar debeto kortelės tipą, kredito ar debeto kortelės galiojimo datą, atsiskaitymo adresą, mokesčių numerį, vardą ir pavardę.
Prisijungimo informacija. Mes renkame prisijungimo informaciją, jei prisijungiate prie mūsų paskyros naudodami autentifikavimo duomenis.


2. INFORMACIJA, MES RENKAME AUTOMATIŠKAI


Kai naudojatės mūsų svetaine arba susisiekiate su mumis tiesiogiai, galime rinkti informaciją, įskaitant jūsų asmeninę informaciją, apie tai, kaip veikiate mūsų svetainėje, kokias paslaugas naudojate ir kaip jomis naudojatės.
Ši informacija yra būtina siekiant tinkamai vykdyti sutartį tarp Jūsų ir mūsų, kad galėtume vykdyti teisinius įsipareigojimus ir atsižvelgiant į mūsų teisėtą interesą teikti ir tobulinti Svetainės funkcijas.
Žurnalo duomenys ir įrenginio informacija. Mes automatiškai renkame žurnalo duomenis ir įrenginio informaciją, kai prisijungiate prie Svetainės ir ja naudojatės, net jei nesate sukūrę Paskyros arba neprisijungę. Ši informacija, be kita ko, apima: interneto protokolo (IP) adresus.
Sekimo technologijos ir slapukai. Mes naudojame slapukus, žymas. Taip pat automatiškai renkame informaciją apie įrenginio operacinę sistemą.


3. KAIP NAUDOJAM JŪSŲ INFORMACIJĄ


Jūsų informaciją tvarkome laikydamiesi bendrųjų duomenų tvarkymo principų.
Informaciją, kurią renkame per mūsų svetainę, galime naudoti dėl kelių priežasčių, įskaitant:
vartotojui identifikuoti
paskyrai sukurti
sukurti patikimą aplinką
kurti statistiką ir analizuoti rinką
palaikyti ryšį
pritaikyti rinkodarą
atsiskaitymo informacijai siųsti
valdyti vartotojų užsakymus
susisiekti su vartotoju
paslaugų tobulinimui
užtikrinti duomenų saugumą ir užkirsti kelią sukčiavimui
laikytis galiojančių įstatymų
prašyti atsiliepimo
paskelbti atsiliepimus
teikti paramą
Paprastai iš jūsų renkame asmeninę informaciją tik tada, kai turime jūsų sutikimą, kai mums reikia asmeninės informacijos sutarties su jumis sudarymui arba kai tvarkymas atitinka mūsų teisėtus verslo interesus.


4. SLAPUKAI


Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos jūsų naršyklė išsaugo jūsų kompiuteryje, kai lankotės mūsų svetainėje. Naudojame slapukus, kad pagerintume savo svetainę ir palengvintume naudojimą. Slapukai leidžia atpažinti vartotojus ir išvengti pasikartojančių tos pačios informacijos užklausų.
Mūsų svetainės slapukų negali skaityti kitos svetainės. Daugelis naršyklių priims slapukus, nebent pakeisite naršyklės nustatymus, kad jų atsisakytumėte.
Slapukai, kuriuos naudojame savo svetainėje:
Griežtai būtini slapukai – šie slapukai reikalingi mūsų Svetainės veikimui. Jie padeda mums parodyti jums reikiamą informaciją, pritaikyti jūsų patirtį ir leidžia įdiegti bei prižiūrėti saugos funkcijas, taip pat padėti aptikti kenkėjišką veiklą. Be šių slapukų Svetainės veikimas būtų neįmanomas arba gali labai nukentėti jos veikimas.
Daugiau informacijos apie tai, kaip ištrinti slapukus, taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti svetainėje http://www.allaboutcookies.org


5. INFORMACIJA IŠ NEPILNOMENČIŲ


Ši svetainė ir mūsų Paslaugos nėra skirtos jaunesniems nei 18 metų asmenims ir nėra jiems skirtos. Mes sąmoningai nerenkame informacijos ir neprašome iš nepilnamečių. Mes sąmoningai neleidžiame nepilnamečiams naudotis mūsų svetaine ar paslaugomis.
Ištrinsime bet kokią informaciją, kuri buvo surinkta iš nepilnamečio. Susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis, jei manote, kad galime turėti informacijos apie nepilnametį.


6. JAUTRI INFORMACIJA


Mes nerenkame jautrios informacijos, tokios kaip politinės pažiūros, religiniai ar filosofiniai įsitikinimai, rasinė ar etninė kilmė, genetiniai duomenys, biometriniai duomenys, sveikatos duomenys ar su seksualine orientacija susiję duomenys.
Nesiųskite, neįkelkite ir nepateikite mums jokių neskelbtinų duomenų ir susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis, jei manote, kad galime turėti tokią informaciją. Turime teisę ištrinti bet kokią informaciją, kuri, mūsų nuomone, gali turėti neskelbtinų duomenų.


7. MOKĖJIMO INFORMACIJA


Norėdami užsisakyti ir naudotis mūsų paslaugomis, galime reikalauti, kad pateiktumėte tam tikrą finansinę informaciją, kad palengvintume mokėjimų apdorojimą. Mes nesaugosime ir nerinksime jūsų mokėjimo kortelės duomenų. Ši informacija teikiama tiesiogiai mūsų trečiųjų šalių mokėjimų tvarkytojams, kurių asmens duomenų naudojimą reglamentuoja jų privatumo politika. Visus mokėjimo duomenis saugo Paysera. Jų privatumo politikos nuorodas (-as) rasite čia: https://www.paysera.lt/v2/lt-lt/sutartys/privatumo-politika .


8. LAIKYMAS


Mes išsaugome jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti jums paslaugas ir kitais atvejais, kad būtų laikomasi savo teisinių įsipareigojimų, spręsti ginčus ir vykdyti mūsų sutartis.
Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją tol, kol jos reikės norint teikti jums paslaugas, nebent įstatymai ar teisės aktai įpareigoja jūsų asmeninę informaciją saugoti ilgiau.


9. SAUGUMAS


Įdiegėme saugumo priemones, skirtas apsaugoti asmeninę informaciją, kurią dalijatės su mumis, įskaitant fizines, elektronines ir procedūrines priemones. Be kita ko, mes reguliariai stebime savo sistemas dėl galimų pažeidžiamumų ir atakų.
Nepriklausomai nuo mūsų priemonių ir pastangų, informacijos perdavimas internetu, el. paštu ar žinutėmis nėra visiškai saugus. Mes negarantuojame visiškos jūsų asmeninės informacijos apsaugos ir saugumo.
Todėl raginame neteikti mums ar kam nors neskelbtinos informacijos, kurios, jūsų manymu, atskleidimas gali sukelti didelės ar nepataisomos žalos.
Jei turite klausimų dėl mūsų Svetainės ar Paslaugų saugumo, kviečiame susisiekti su mumis info@smutkiunamai.lt.


10. JŪSŲ TEISĖS


Turite teisę į daugybę teisių, susijusių su jūsų asmeninės informacijos apsauga. Tos teisės yra:
Teisė susipažinti su mūsų turima informacija apie jus. Jei norite pasiekti savo asmeninę informaciją, kurią renkame, galite tai padaryti bet kuriuo metu susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
Teisė ištaisyti netikslią informaciją apie jus. Galite pataisyti, atnaujinti arba prašyti ištrinti savo asmeninę informaciją susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
Teisė nesutikti su tvarkymu. Kai pasitikime jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, galite bet kada atšaukti sutikimą susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Tai neturės įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui prieš atšaukiant sutikimą.
Teisė pateikti skundą. Jei jūsų teisės galėjo būti pažeistos, savo gyvenamosios šalies nacionalinei duomenų apsaugos agentūrai galite pateikti klausimus ar skundus. Tačiau rekomenduojame pabandyti taikiai išspręsti galimą ginčą pirmiausia susisiekus su mumis.
Teisė ištrinti bet kokius su jumis susijusius duomenis. Jūs galite reikalauti nedelsiant ištrinti duomenis dėl teisėtų priežasčių, pvz., kai duomenys nebereikalingi tiems tikslams, kurie buvo surinkti, arba kai duomenys buvo tvarkomi neteisėtai.


11. PAKEITIMAI


Mūsų politika kartais gali keistis. Mes paskelbsime bet kokius politikos pakeitimus savo svetainėje ir, jei pakeitimai bus reikšmingi, galime apsvarstyti galimybę pateikti aiškesnį pranešimą (įskaitant tam tikrų paslaugų pranešimą el. paštu apie politikos pakeitimus).


12. SUSITIKIMAS SU ŠIA POLITIKA


Manome, kad visi šios svetainės vartotojai atidžiai perskaitė šį dokumentą ir sutinka su jo turiniu. Jei kas nors nesutinka su šia Politika, jis turėtų susilaikyti nuo mūsų svetainės naudojimo. Mes pasiliekame teisę bet kada pakeisti savo Politiką ir informuoti 12 skirsnyje nurodytu būdu. Toliau naudojantis šia svetaine sutinkame su peržiūrėta politika.


13. KITA INFORMACIJA


Jei turite daugiau klausimų dėl mūsų renkamų duomenų arba kaip juos naudojame, nedvejodami susisiekite su mumis aukščiau nurodyta informacija.